Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės www.daboti.lt interneto svetainėse ir ką su šia informacija darome.

Mažoji bendrija „Kokybiškai ir laiku“, įmonės kodas 305864158, adresas V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237 Vilnius, telefono numeris +370 624 05460, el. paštas lukas.borusevicius@daboti.lt. (toliau – Daboti) yra atsakinga už Jūsų asmeninę informaciją (ir duomenų apsaugos teisės aktų atžvilgiu yra duomenų valdytojas), kurią renkame iš Jūsų ar apie Jus. www.daboti.lt (toliau – Daboti.lt) svetainėje Daboti vykdo internetinės parduotuvės veiklą.


STATISTINIŲ SVETAINĖS DUOMENŲ NAUDOJIMAS
Mes nuolat tobuliname savo interneto svetainę, siekiame, kad ja naudotis būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Mums taip pat rūpi, kad jus pasiektų tik jums aktualūs mūsų prekių pasiūlymai. Kad galėtume tobulinti svetainę, ir pateikti jums aktualius pasiūlymus turime žinoti, kuri informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių šalių ir miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai sugrįžta, kokią naršyklę naudoja, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics bei Facebook įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti statistinius svetainės naudojimo duomenis.

KAS YRA SLAPUKAI?
Slapukai yra maži tekstinių duomenų failai, kurie automatiškai sukuriami Jums naršant mūsų svetainėje ir yra saugomi Jūsų naudojamame įrenginyje (kompiuteryje ar mobiliajame telefone). Slapuke pateikiama anoniminė informacija ir jis siunčiamas iš peržiūrimos svetainės serverio į jūsų kompiuterį arba mobilųjį telefoną.

KOKIAS SLAPUKŲ RŪŠIS NAUDOJAME?
Būtinieji slapukai: šie slapukai būtini skaičiuojant kainą ir įsigyjant prekes mūsų svetainėje. Be jų mes tiesiog negalėtume Jums suteikti paslaugų, dėl kurių Jūs apsilankėte www.daboti.lt svetainėje. Taip pat naudojami slapukai, kurie nustatytų, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose.
Statistikos slapukai: šie slapukai mums suteikia galimybę sužinoti, iš kokios reklamos ar paieškos sistemos Jūs patekote į mūsų svetainę iš kokios šalies naršote, kokiu įrenginiu naudojatės naršydami mūsų svetainėje bei apskaičiuoti, kiek lankytojų susilaukiame per tam tikrą laikotarpį. Šiam tikslui įgyvendinti pasitelkiame mūsų parnerio Google Inc. Įrankiu „Google Analytics“. Daugiau apie „Google Analytics“ ir informaciją, kurią šis įrankis leidžia rinkti, galite sužinoti čia: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt.
Socialinių tinklų slapukai: mūsų svetainėje naudojami „Facebook Pixel“ slapukai. „Facebook pixel“ slapukai renka duomenis apie Jūsų naršymo elgseną. Jie kaupia informaciją, kokius puslapius aplankėte, kokius produktus peržiūrėjote, kokius kitus veiksmus svetainėje atlikote.
Plačiau apie „Facebook Pixel“, ir informaciją, kurią šis įrankis leidžia rinkti, galite sužinoti čia: https://www.facebook.com/business/learn/facebook-ads-pixel
Savo Facebook duomenų privatumą tvarkyti galite ir sekimo atsisakyti per Facebook Help Center.

KAIP NAUDOJAME SLAPUKUS?
Naudodami būtinuosius slapukus, remiamės teisėtu mūsų interesu užtikrinti svetainės ir joje teikiamų paslaugų funkcionalumą.
Naudodami statistikos ir socialinių tinklų slapukus, remiamės Jūsų sutikimu, todėl šiuos slapukus naudojame tik gavę sutikimą. Tačiau nedavus sutikimo naudoti slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai.

KĄ DARYTI, JEI NENORITE, KAD BŪTŲ NAUDOJAMI SLAPUKAI?
Jei pageidaujate, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad Jus informuotų apie slapuko įjungimą ar atnaujinimą bei kad galėtumėte pasirinkti leidžiamus ar draudžiamus slapukus, juos blokuoti. Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, pavyzdžiui, kaip juos valdyti ar ištrinti, galite apsilankyti www.allaboutcookies.org.

KAM IR KODĖL PERDUODAME JŪSŲ INFORMACIJĄ?
Jūsų duomenis gali peržiūrėti mūsų darbuotojai, atsakingi už interneto svetainės tobulinimą ir priežiūrą.
Jūsų naršymo svetainėje statistinius duomenis saugo Google.
Visada Jūsų duomenis laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir teikėjai.
Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

KIEK LAIKO SAUGOME JŪSŲ INFORMACIJĄ?
Statistinę Google Analytics įrankiais surinktą informaciją paprastai naudojame iki 2 metų. Kadangi šią informaciją gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugojimo terminus.

TAISYKLIŲ KEITIMAS
Pasiliekame teisę keisti Slapukų naudojimo taisyklių nuostatas. Pranešimas apie pakeitimus arba papildymus bei naujausia Slapukų naudojimo taisyklių versija bus skelbiama mūsų interneto svetainėje.

Ši politika atnaujinta 2021 m. rugsėjo 15 d.